Мікродискектомія
Міжхребцева грижа - одна з найпоширеніших причин болю в спині, шиї, ногах і руках. Захворювання небезпечне тим, що здатне серйозно обмежити рухові здібності людини, оскільки часто викликає сильний біль, м'язову слабкість, випадання функції, порушення функції тазових органів .

Щоб зрозуміти, як виникає грижа, звернемося до будови хребта. Між хребцями розташовані плоскі круглі прокладки, звані міжхребцевими дисками, що діють як амортизатори. У кожного - м'який гелеобразний центр, так зване, пульпозное ядро. Воно оточене жорстким волокнистим  зовнішнім шаром - фіброзним кільцем.

Коли в результаті травми хребці сильно здавлюють міжхребцевий диск, через велике навантаження пульпозное ядро ​​розриває кільце зсередини, і частково хрящ з середини ядра проникає назовні в канал хребта і здавлює нервові структури. Так утворюється грижа міжхребцевого диска.

Це серйозне захворювання, яке без уваги залишати не слід. Щоб пройти детальне обстеження і скоріше почати відновлення, зверніться до наших фахівців. У центрі нейрохірургії для лікування міжхребцевої грижі використовуються сучасні методики і високоточне медичне обладнання.

Опис операції:


У нашому центрі проводять мікрохірургічне видалення грижі міжхребцевого диска - з видаленням частини хряща, здавлюючого нервові структури:
Операція з видаленням частини хряща, здавлюючого нервові структури - мікродискектомія, методика яка є золотим стандартом, використовуваним у всіх європейських країнах і США, хірургічного лікування гриж міжхребцевих дисків з використанням сучасного операційного мікроскопа.


Хірург за допомогою мікроінструментів проникає в простір між хребцями і видаляє грижу, що здавлює нервові закінчення, частини пульпозного ядра диска. Тривалість операції 15-20 хвилин. Термін перебування в стаціонарі 1 день.

Можливо, у вас міжхребцева грижа?

Якщо ви звернули увагу на ранкову скутість в рухах, тупу або «стріляючу» біль при вставанні і русі, якщо ваші ноги або руки стали слабшими, погіршилася постава, відчувається оніміння кінцівок і поколювання, - все це ознаки того, що вам обов'язково потрібно звернутися до лікаря нейрохірурга. Вам запропонують пройти діагностику для оцінки стану ваших нервових структур і хребта.

Раннє виявлення та лікування грижі міжхребцевого диска - краще, що ви можете зробити для себе, щоб уникнути майбутніх проблем. Зателефонуйте прямо зараз за телефоном +38 (063) 697-97-77 .
Made on
Tilda