Усунення стенозу каналу хребта
Усунення стенозу каналу хребта - це загальний термін, що позначає комплекс медичних процедур. Його мета - усунути симптоми, викликані здавленням спинного мозку і / або корінців нервів. З них найсильніший - це біль, який може проявлятися не тільки в спині, але і поширюватися на інші частини тіла, часом імітуючи різні захворювання. Серед інших симптомів захворювань хребта відзначаються: прогресуюча слабкість м'язів. Наприклад, якщо здавлені нервові структури попереково-крижового відділу, страждають литкові м'язи, які з плином часу «усихають»; скорочення дистанції ходьби; порушення чутливості в кінцівках, відчуття, схожі на удари струмом.

Фахівці клініки мають великий досвід в успішному лікуванні пацієнтів з вищеназваними захворюваннями. Кращі методи - це декомпресія хребта (хребетного каналу) і декомпресія спинного мозку. Вони проводяться за допомогою інноваційних нейрохірургічних технологій.

Кому показана декомпресія хребетного каналу?

До здавлення нервових закінчень в хребті можуть привести багато патологій. Тому важливо невідкладно приступити до лікування. Адже біль, що виникає при компресії, - це, як правило, симптом, якому передує тривалий дегенеративний процес.
При подальшому руйнуванні суглобів хребта, міжхребетних дисків або самих хребців больові відчуття будуть ставати лише сильніше. Скінчитися це може повною знерухомленістю і, як наслідок, інвалідністю.м

Основні захворювання, що вимагають декомпресії хребта (хребетного каналу) в клінічних умовах:


  • остеохондроз;
  • компресійні переломи хребців, що виникають при остеопорозі;
  • спондилоартроз;
  • спондилолістез;
  • поширення пухлин;
  • ураження хребців через туберкульоз і остеомієліту;
  • травми та ін.

Переваги декомпресії хребта (хребетного каналу)

У нашому центрі перед початком лікування буде проведено детальне дослідження пацієнта. Для цього використовується магнітно-резонансна томографія, що дозволяє скласти найточнішу картину патологічних змін. Крім того, для уточнення всіх деталей захворювання і постановки стовідсотково точного діагнозу може знадобитися додаткове обстеження, оскільки, як уже зазначалося, компресія хребта може бути викликана різними чинниками.
Декомпресія хребта і декомпресія спинного мозку в клініці проводиться методом мікрохірургічної декомпресії хребетного каналу.
Найчастіше призначена для пацієнтів, у яких компресія нервових структур виникла на рівні поперекового відділу. Метод допомагає прибирати больові напади, що виникають в попереку і віддають в сідниці і ноги. Однак часом цей метод використовується при декомпресії шийного відділу хребта.


Цей метод лікування в клініці вважається найефективнішим.
Операція

Мікрохірургічна декомпресія хребетного каналу проводиться під контролем хірургічного мікроскопа. Мікрохірургічна техніка передбачає використання спеціального ретрактора, який встановлюється заднім доступом через розріз шкіри 5 см. Завданням хірурга є часткове видалення кісток і зв'язок, які здавлюють нервові структури. При цьому немає ймовірності розвитку нестабільності хребетного сегмента. Рана зашивається розсмоктуючим матеріалом. Використовується внутрішньошкірної шов.

Післяопераційний період

Після малоінвазивних операцій потрібно коротка госпіталізація (1-2 дні): пацієнт буквально через кілька годин може ходити . Однак в подальшому важливо строго дотримуватися рекомендацій лікаря. У перший місяць не бажано піднімати тяжкості і займатися активними видами спорту та відпочинку. Можливо, доведеться приймати нестероїдні протизапальні препарати та будь-які інші медикаменти, приписані лікарем з клініки.

Made on
Tilda